Vývoj a úpravy systému, integrace,
mobilní terminály, GPS jednotky

Kromě řešení „na klíč“ vám PLANTOUR poskytne také možnost rozšíření systému o další komponenty, úpravy a nové funkce na základě vaší situace a specifických potřeb. Součástí nabídky našich služeb jsou dále: 
 
  • Integrace do ERP a WMS systémů, které již používáte
  • Terminály pro PLANTOUR mobile
  • GPS mobilní jednotky 

Integrace PLANTOUR s ERP

Součástí implementace je vždy také integrace PLANTOUR do prostředí zákazníka. S primárními ERP a WMS systémy si PLANTOUR automaticky předává vstupní data (objednávky, adresní data vykládky, vozidla, řidiče, apod.). Na základě procesní potřeby zákazníka jsou výsledky optimalizace předávány zpět do ERP k dalšímu zpracování (např. vychystání objednávek ve skladu, apod.).

PLANTOUR lze integrovat do všech ERP systémů využívaných v Čechách a na Slovensku. Uvádíme příklady - pokud Vašeho dodavatele v příkladech nenaleznete, rádi Vám informaci doplníme osobně.
 
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
 
logo

Integrace PLANTOUR s WMS

Součástí implementace PLANTOUR je i jeho komunikace se systémy pro řízení skladu Warehouse Management System (WMS).
PLANTOUR zasílá do WMS informace o naplánovaných trasách. Úkolem WMS je naplánovat materiálový tok skladem s ohledem na naplánované trasy a pořadí vykládky u zákazníků. 

PLANTOUR jsme propojili s WMS např. od níže zobrazených společností: 
 
logo
logo
logo
logo
logo

Terminály pro PLANTOUR Mobile

Aby řidiči na trasách mohli samostatně vyřídit předepsané úkony, jsou vybaveni mobilními terminály s mobilní aplikací PLANTOUR Mobile. 

Řidiči s terminály snadno a rychle zvládnou platby kartou, práci podle seznamu doručovaného zboží, skenování dokladů, podepisování zákazníkem, tisk faktur a dokladů, fotodokumentaci nebo evidenci palet a obalů.

PLANTOUR Mobile je možno provozovat na široké škále mobilních terminálů a chytrých telefonů s operačním systémem Android, jejichž řada se neustále rozrůstá. Mezi příklady terminálů a chytrých telefonů patří modely firem: 
 
logo
logo
logo

Vývoj technologie pro inteligentní řízení přepravních toků 

DIGITECH ČR realizuje projekt "Vývoj technologie pro inteligentní řízení přepravních toků zboží – část II. – optimalizace a rozšíření", který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt realizujeme ve spolupráci se společností MD logistika, a.s. a Univerzitou Pardubice.

MD Logistika zajišťuje logistický servis pro všechny druhy zboží včetně logistiky chlazených a mražených potravin. Společnost denně vyskladní 135 000 kartonů zboží, 7 500 palet a to vše rozveze na 550 závozových míst.

Univerzita Pardubice disponuje vědeckými a výzkumnými kapacitami v oblasti dopravních systémů, logistiky, informatiky, elektroniky a řízení procesů včetně příslušného technického a laboratorního vybavení a potřebného software.

DIGITECH se zabývá vývojem softwarových řešení v oblasti logistiky a distribuce se zaměřením na český i slovenský trh. Digitech disponuje technickým a laboratorním vybavením, potřebným software a mnohaletým know-how z implementací u řady významných organizací v České republice a na Slovensku.

Všechny tři subjekty spolupracují na vývoji a výzkumu v rámci projektu s názvem Vývoj technologie pro inteligentní řízení přepravních toků zboží - část II. - optimalizace a rozšíření. Společným záměrem a cílem všech smluvních stran je výzkumně a vývojově řešit dílčí úkoly při výzkumu a vývoji nově vytvářené technologie pro inteligentní řízení přepravních toků zboží.

Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/21_374/0027244