Naši partneři

Umíme Vám nabídnout nejen hotové řešení, ale dokážeme systém rozšiřovat o zákaznické úpravy, vyvíjet nové komponenty na míru a integrovat PLANTOUR do Vašeho firemního prostředí. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a dodavateli softwarových řešení a hardware.

Řešení ERP

Součástí každé implementace je integrace PLANTOUR do prostředí zákazníka. S primárními ERP systémy si PLANTOUR automaticky předává vstupní data (objednávky, adresní data vykládky, vozidla, řidiče, apod.). Výsledky optimalizace jsou dle procesní potřeby zákazníka zasílány zpět do ERP k dalšímu zpracování (např. vychystání objednávek ve skladu, apod.). Interface jsme realizovali na všechny dodavatele ERP působící v Čechách a na Slovensku. Např. se jedná o tyto dodavatele: 
 
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Řešení WMS

Systém pro řízení skladu neboli WMS (Warehouse Management System) je další softwarové řešení, které v rámci našich implementací komunikuje s plánovacím řešením PLANTOUR. PLANTOUR zasílá do WMS informace o naplánovaných trasách, přičemž úkolem WMS je naplánovat materiálový tok skladem, pro zaplánované trasy dle jejich pořadí vykládky u zákazníků. Partnerská řešení jsme realizovali např. s těmito společnostmi:

 
logo
logo
logo
logo
logo

Terminály pro PLANTOUR Mobile

Pro vyřizování úkonů na trasách jsou řidiči vybaveni odpovídajícím hardware. Jedná se o mobilní terminály, na kterých běží mobilní aplikace PLANTOUR Mobile. Podporujeme širokou škálu koncových zařízení. PLANTOUR Mobile je možno provozovat na mobilních zařízeních typu smartphone nebo tablet s operačním systémem Android, jejichž řada se neustále rozrůstá.
 
logo
logo
logo

GPS mobilní jednotky

Náš modul TRACKING zajišťuje online monitoring vozidel a jejich stavů (teplota, spotřeba, aj.). Zpracovává a vyhodnocuje data z GPS mobilních jednotek. Jednoduše zároveň porovnává, jak se plánované činnosti setkávají se skutečností. Umožňuje online nebo zpětně zobrazit a vyhodnotit aktuální stav versus plánovaný cíl, výjimky na  trase, výkon řidiče, vykonaná doručení, a další hodnoty. Mezi naše partnery, kteří jdou dodavateli GPS jednotek, patří např.: 
 
logo
logo
logo
logo
logo