DIGITECH ČR
Nechejte 22 let našich zkušeností v IT pro logistiku pracovat pro Vás 

Ať svůj byznys zvolíte jakékoliv z našich řešení pro dopravu a logistiku, vždy máte jistotu spolehlivého a stabilního partnera. 

Mezi naše klienty patří špičkové firmy v ČR, na Slovensku a dalších zemích v Evropě, které využívají PLANTOUR pro menší vozové parky se 3 vozidly až po velké flotily s 1500 vozidly

Přidejte se k nim a i vy rozjeďte svůj rozvozový byznys ve vysokých obrátkách.
197
+
197 firemních řešení v ČR a SK
z nás činí jedničku mezi dodavateli řešení pro plánování dopravy
5000
+
Přes 5000 uživatelů
používá naše řešení PLANTOUR
15
15 technologických expertů
v interním týmu se denně stará o hladký chod našich aplikací
30
%
Firmám běžně šetříme přes 30% nákladů
od prvního dne zavedení PLANTOUR či MAPSERVICES

Proč optimalizovat distribuci s DIGITECH ČR

 
 
 
 
 
 
  • Naše produkty PLANTOUR a MAPSERVICES využívají pro okamžitý výpočet optimálních tras pro rozvoz všech typů zboží pokročilý algoritmus. Na algoritmech pracujeme již 22 let, neustále je vylepšujeme a proto jsou naprostou špičkou v porovnání s ostatními systémy na trhu. 
  • Mobilní aplikaci PLANTOUR Mobile, která pomáhá řidičům na silnici a umožňuje okamžitě komunikovat s dispečerem a podporuje úkony u zákazníka, využívá denně přes 5000 spokojených uživatelů.   
  • Protože máme dlouholeté zkušenosti a reference z nejrůznějších oborů, získáte řešení, které již mnoho let úspěšně využívají další stovky firem. 
  • Naše řešení je vhodné pro menší vozové parky se 3 vozidly až po velké flotily s 1500 vozidly
 
 
 
 
 
 
  • V našich produktech najdete vše, co opravdu využijete pro svůj byznys - všechna naše řešení i jejich funkce jsou prověřena tvrdou každodenní praxí.
  • Pro maximální ochranu vašich dat využíváme výhradně bezpečné technologie, které poskytují nejvyšší stupeň zabezpečení.
  • Naše systémy neustále inovujeme. Abychom byli vždy o krok dále před konkurencí, úzce spolupracujeme i s akademickou sférou a jejími nejlepšími technologickými mozky. 
  • Zakládáme si na tom, že parametry a funkcionality PLANTOUR vždy nastavíme a přizpůsobíme na míru specifik branže a podle potřeb každého zákazníka.