PLANTOUR na Slovensku

PLANTOUR na Slovensku

25. 10. 2023
V srdci Malých Karpát leží Zochova chata, místo pro oddych, uvolnění a také nové inspirace. A nové inspirace pro další vývoj a potřeby našich zákazníků jsme tady sbírali také my, při setkání se zástupci z výrobních firem, distributorů a dopravců na konferenci Speedchain SK. Logistické profesionály jsme také nechali nahlédnout do naší kuchyně. Náš významný zákazník, společnost Lunys, představil své praktické zkušenosti z implementace řešení pro Automatizaci plánování nakládky & Optimalizaci rozvozových tras.
Pan Luka, manažer logistiky společnosti LUNYS, s.r.o. popsal plnému sálu své zkušenosti s nasazením softwarového řešení pro plánování nakládky a denního rozvozu zboží, který zajišťuje více než 150 vozidel pro zákazníky po celém Slovensku.

Na praktických příkladech pan Luka uvedl, jak softwarové řešení pomohlo vylepšit procesy plánování nakládky, zrychlit optimalizaci tras a minimalizovat přepravní náklady. Jak díky optimálně zvolené distribuční strategii doručit zboží zákazníkům co nejrychleji a nejefektivněji. 

LUNYS je moderní a dynamická společnost, které staví své prvotřídní služby na moderních technologiích. Postupnými kroky se společnost stala jedním z nejbonitnějších podniků - zboží zaváží v rámci celého Slovenska, spolupracuje s předními dodavateli z celé Evropy a pro zákazníky je  dostupná NON-STOP.