DIGITECH vyvinul bezkontaktní potvrzení o doručení zásilky

DIGITECH vyvinul bezkontaktní potvrzení o doručení zásilky

26. 11. 2020
Bezkontaktní potvrzení o doručení zásilky, které vyvinula společnost DIGITECH, podporuje bezpečné předání zásilek. Bezdotykový podpisový režim umožňuje doručování při zachování bezpečných rozestupů.
 
Systém funguje tak, že po naplánování rozvozových tras je z primárního informačního systému zákazníkovi odeslána sms s unikátním kódem PIN. Při předávání zboží zákazník tento PIN nadiktuje řidiči, který ho zadá do mobilního terminálu s aplikací PLANTOUR Mobile. Na pozadí mobilní aplikace proběhne ověření tohoto PIN a řidič je informován o jeho správnosti. Poté předá zákazníkovi zásilku. Zákazník již nic nepodepisuje. Díky tomuto řešení se příjemce nemusí dotýkat cizích telefonů, skenerů, nebo elektronických i běžných per pro podpis dokumentů.

Bezkontaktní podpis rozšiřuje funkčnost mobilní aplikace PLANTOUR Mobile. Systém PLANTOUR Mobile je pravou rukou řidiče na trase a podporuje úkony, které řidič zajišťuje při předávání dodávky u zákazníka. Více informací naleznete v sekci PLANTOUR Mobile.