PLANTOUR podpořil hladký průběh modernizace prodejen PENNY

PLANTOUR podpořil hladký průběh modernizace prodejen PENNY

20. 3. 2022
Pokud vstoupíte do některé z 396 prodejen Penny Market s.r.o. Česká republika, všimněte si, že tam všecko běží jako na drátkách – a že jsou tam k vašim přáním „jedno ucho“.
 
Doslova. Firma Joyce tam totiž nedávno v rámci modernizace prodej PENNY nainstalovala novou technologii pro týmovou komunikaci zaměstnanců s názvem VoCoVo. To, aby každý zaměstnanec vždy přesně věděl, co a jak, a nemusel číst e-maily nebo systémové zprávy.
 
Zákazníci ovšem netuší, že jsou svědky jednoho rekordu: Technici JOYCE zvládli všech 396 prodejen v ČR v pouhých 5 týmech a za dobu pouhého 1 měsíce. Každý tým realizoval 4 prodejny denně (!).
Takováto zadání jsou noční můrou všech dispečerů, kteří pracují „ručně“. Zpoždění se v tomto případě ale nekonala.

Náklady nepřekročily plán. A technici měli vždy dost času na svačinu i odpočinek.

 
K naplánovaní techniků pomohl PLANTOUR.

 
  • Trasy pro všech 5 týmů měli naplánovány do 1 hodiny (zkušený dispečer by totéž ručně plánoval minimálně 4 pracovní dny)
  • Každá trasa byla naplánována na minimální provozní náklady (co nejnižší nájezd km a tedy spotřeba paliva, ale i času posádky)
  • Stačilo zadat termíny práce na prodejných a zohlednit páteční návraty vozidel na místo nakládky
 
To vše s intuitivním ovládáním na přehledné obrazovce a jednoduché mapě. A s daty samozřejmě v cloudu a dostupnými v prohlížeči, aby bylo možné spustit Plantour na každém zařízení, kdykoli je potřeba.
 
Denní vyhodnocování skutečnosti oproti plánu nás mile překvapilo. Můžeme říci, že co bylo naplánováno, tak se to i ve skutečnosti splnilo. 
 
Nejvíc nás těší, že na základě výborné zkušenosti plánuje David Pavelek z JOYCE využít software PLANTOUR i pro podobné projekty v budoucnu.
 
A co vy? Pokud chcete i ve vaší firmě plánovat trasy maximálně efektivně, přehledně a s minimálními náklady, navíc za zlomek času, než jste možná běžně zvyklí…
 
… kontaktujte nás v DIGITECH, rádi zjistíme, jak bychom mohli pomoci i vám.
 
Něco nám říká, že s dnešními cenami paliva se vám náklady budou vracet opravdu rychle. A ještě potěšíte svoje dispečery, kteří nebudou muset dřít přesčasy.